Полив сільськогосподарських культур в домашніх умовах хоч і буденна річ, але досить трудомістка, енерго витратна, яка забирає дорогоцінний час річ. Причому надлишок води в грунті, як і надлишок добрива, сонця, вітру може завдати НЕ виправити шкоду вирощуваної культури. Тим самим перетворити очікуване задоволення і урожай в величезну тортури, і розчарування. Що вже говорити про обсяги площ, які необхідно полити власникам агрономічних підприємств. Сьогодні технічний прогрес дав людству ряд рішень здатних полегшити працю агронома і городника. Але в кожному з рішень існує чимало недоліків і мінусів. Все ж в нашому світі існує система дає максимальний ефект у вигляді врожаю, економії часу, коштів, нервів і це не повний список достоїнств найпростішого винаходу під назвою — «крапельний полив».

Крапельний полив або, як його ще називають, системою крапельного зрошення https://marketsv.com.ua/ з’явилася в кінці 19-го століття. У той час німецькі агрономи проводили експерименти, суть яких полягала в транспортуванні води до рослин через магістральну, керамічну трубу з не великими відгалуженнями безпосередньо до саджанців.

В такому вид, в якому з’явилася крапельна система в 20 столітті заслуга Єврейського агронома по імені Симха Бласс. Саме він створив систему крапельного зрошення в 30-х роках минулого століття, вид і принцип, якій практично не відрізняється від сучасної. У період з 1935 по 1950 рік, коли з’явилася технологія виробництва поліетилену низького тиску, особливо широко почала впроваджуватися дана система, особливо в промислових масштабах. Після того, як був виданий перший патент на винахід, а було це в Ізраїлі в 1963 році, «крапельний полив» почав свою подорож по світу.

Поштовх до створення системи крапельного зрошення, дало прагнення Симхи Бласса збільшити врожайність вирощуваних культур і гостра обмеженість водних ресурсів в місці ведення його господарства. Бласс, поглиблено вивчаючи особливості росту і розвитку рослин, прийшов до висновку, що рослині необхідно для повноцінного процесу життя. Виявляється, для нормального розвитку рослин, як і іншому живому організму на землі, необхідно збалансоване харчування і кисень. Недолік або надлишок того чи іншого, наносити не виправити шкоду рослині.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here