Облаштування крапельного поливу — розумне і виправдане рішення не тільки для середніх або великих фермерських господарств, а й на присадибних ділянках. Такий спосіб зрошення помітно знижує трудовитрати, економить водні ресурси і позбавляє від маси клопоту.

При цьому встановити на своїй ділянці крапельний полив під силу кожному. Головне — правильно підібрати всі необхідні комплектуючі.

Оптимальним вибором для невеликих площ стане придбання наборів для краплинного поливу https://ugospodara.com.ua/. Вони поставляються в різних комплектаціях і допоможуть облаштувати зрошувальну систему на грядках загальною протяжністю від 50 до 100 м.

Якщо площа теплиці або відкритої ділянки більше, то підбирати всі складові елементи необхідно з урахуванням схеми висадки рослин, їх вимог до вологості грунту, необхідності внесення добрив, типу грунту, способу подачі води в магістральну трубу.

Полив рослин, висаджених рівними рядками
Для цієї мети вам знадобляться:

Краплинні стрічки або трубки з вбудованими емітерами. Відстань між крапельницями вибирайте в залежності від схеми висадки рослин.
Магістральний шланг. Його довжина повинна бути достатньою для підключення до зрошенню всіх рядків.
Стартери, фітінг-стартери, крани. Аксесуари, необхідні для підключення стрічок і трубок до магістральної труби.
З’єднання, трійники, кути. Знадобляться для з’єднання окремих частин крапельної стрічки або трубки між собою по довжині рядка і під прямими кутами в разі формування розгалуженої системи зрошення.
Заглушки. Встановлюються в вільний край стрічки або трубки і перекривають потік води.
Фільтр тонкого очищення. Необхідний для очищення води від важкорозчинних частинок, які можуть забруднювати крапельниці і виводити їх з ладу.
Підвідний шланг. Поєднує магістральну трубу з джерелом водопостачання.
У разі підключення системи поливу до насоса не забувайте використовувати редуктор для зниження тиску, щоб запобігти пошкодженню стрічок і трубок.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here