Амінокислоти ВСАА — це комплекс, що складається з трьох незамінних амінокислот: лейцин, ізолейцин і Валина. Незамінними ці амінокислоти називають тому, що вони не можуть вироблятися в організмі самостійно, і для того що б виконати їх запаси, необхідно вживати спеціальне спортивне харчування.

Вчені давно доведено, що амінокислоти bcaa є одним з найважливіших елементів в побудові міцної м’язової маси. Це й не дивно, адже наші м’язи на 35% складаються саме з цих речовин. Крім того, на відміну від інших сімнадцяти, амінокислоти БЦАА метаболізуються безпосередньо в м’язових тканинах і виступають в якості «палива» для більшості обмінних процесів.

До того ж, вживати амінокислоти bcaa купить потрібно ще тому, що вони беруть активну участь у розвитку мускулатури і маси, постачають тіло енергією, а також сприяють поліпшенню спортивних показників.

Навіщо мені потрібно купити амінокислоти ВСАА

Звичайно ж, амінокислоти ВСАА особливо важливі для спортсменів. Адже після посилених фізичних навантажень, потреба в них різко підвищується. Як відомо, самі БЦАА в організмі не виробляються, і для того, щоб поповнити їх концентрацію, він починає «добувати» їх з м’язових тканин. Зрозуміло, що використовуючи м’язові амінокислоти, організм тим самим стоншує і блокує їх розвиток. Як наслідок — відсутність зростання мускулатури і ефекту від тренувань.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here