Пластичний хірург
5 ключових принципів, якими варто керуватися при виборі хірурга або клініки
Реклама і PR
Пластична, естетична, реконструктивна медицина в усьому світі в переважній більшості випадків має значимий бізнесовий компонент. Найчастіше клініки або хірурги для формування іміджу використовують різні інструменти реклами, PR та інших видів комунікацій. Для пацієнта повідомлення рекламного характеру служать лише первісної ступенем при зборі інформації та виборі фахівця. Не варто повністю покладатися і довіряти всьому, що можна прочитати або побачити в ЗМІ. Особливо обережно необхідно відноситься до агресивної настирливої ​​реклами, що обіцяє швидко і з мінімальними витратами вирішити всі проблеми. Дуже важливо вміти виділити раціональне зерно серед потоку комунікації, так як існує безліч аспектів, на які слід звернути особливу увагу при виборі хірурга.

Висновки: не варто цілком покладатися на рекламу. З матеріалів подібного характеру важливо почерпнути первинну інформацію про діяльність лікаря або клініки. Далі слід детально вивчити методи роботи фахівців з безлічі критеріїв, які будуть описані далі.

атрибути
Наявність у клініки http://kompaniets.com.ua/ (спеціаліста) ліцензії на певний вид діяльності (якщо це недержавна структура, або хірург працює поза державної структури) обов’язкове! У разі, якщо лікар є співробітником держустанови (інститут, лікарня, відомча клініка, госпіталь), то особисто у нього ліцензії може не бути, але установа повинна неодмінно нею розташовувати.

Хірурги часто «сертифікуються» за категоріями (вища, перша або друга), і можуть мати вчені ступені та звання (наприклад: кандидат наук — доцент, доктор наук — професор). Наявність подібних регалій в медичному середовищі також може служити доказом професіоналізму лікаря.

Висновки: наявність у клініки і (або) хірурга відповідних атрибутів не завжди гарантує пацієнтові вдалий результат, але їх відсутність, швидше за все, свідчить про невисоку кваліфікацію лікаря.

спеціалізація
Для пацієнта завжди розумно робити операцію у хірурга, який є вузькоспеціалізованим. Так як неможливо одночасно зберегти перевагу в декількох сферах пластичної хірургії, будучи однаково талановитим з тим, хто працює тільки в одній. Кожен (будь-який) вид операції має своїх лідерів, які по відношенню до решти колег виконують її з більш стабільним результатом. За інших рівних умов, вищої майстерності можна досягти лише, спеціалізуючись на обмеженому вигляді операцій.

Висновки: необхідно прагнути оперуватися у «вузького» фахівця, так як умовами його діяльності забезпечується більш фундаментальний досвід в проведенні конкретної операції.

гарантії

Найвищий рівень проведення ринопластики може бути забезпечений, якщо хірург дотримується наступних принципів:

Ринопластика не може бути проведена на шкоду функції носа. У випадках, якщо крім зміни форми носа є необхідність у відновленні функції, пацієнту така можливість повинна бути надана.
Проведення закритого типу ринопластики у всіх випадках переважніше для пацієнта. Незважаючи на складність закритою ринопластики, що вимагає від хірурга більшої майстерності і зусиль для досягнення необхідного результату, слід у всіх можливі випадках віддавати перевагу саме цій методиці.
Вироблена операція не повинна себе видавати, форма носа після ринопластики повинна бути природною, а заплановані зміни повинні бути гарантовані.
Гарантією результату повинно бути проведене заздалегідь і узгоджене до дрібниць комп’ютерне моделювання запланованої форми носа, що додається до договору і підписаний обома сторонами. Таким чином, комп’ютерна модель є документом і гарантом результату.

Висновки: для отримання бажаного результату необхідно упевниться в наявності перерахованих вище аспектів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяГнучка листового металу
Следующая статьяBitcoin Air

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here