Новогодние круизы

0
512

При будівництві сучасних круїзних кораблів використовуються всі найбільш інноваційні технології та останні досягнення науки і техніки. новогодние круизы. Це дозволяє круїзним компаніям без перебільшення заявляти, що морські круїзи — найбезпечніший відпочинок.

ЮНЕСКО оголосило морські круїзи найбезпечнішим видом відпочинку в світі на підставі проведеного цією організацією багаторічного дослідження.

Чому пасажири круїзних лайнерів відчувають себе комфортно при будь-яких погодних умовах і в будь-яких регіонах плавання? Чому морські круїзи практично не схильні до природним, погодних і політичних катаклізмів?
Основа основ максимального комфорту пасажирів в море в будь-яку погоду — системи стабілізації хитавиці. Давайте розглянемо докладніше — що ж це таке?

1. Система стабілізації хитавиці

Жоден сучасний лайнер не можна уявити без системи стабілізації. Саме вона забезпечує стійкість круїзних лайнерів і плавність ходу, завдяки чому пасажири здійснюють круїзи в комфортних умовах і не відчувають морської хвороби. Стабілізатори качки для круїзних кораблів являють собою складну і високотехнологічну систему, яку можна порівняти за функціональністю з системами, контролюючими положення космічних кораблів.

Система стабілізації складається з декількох елементів.
По-перше, це баластні цистерни, що знаходяться в нижній частині корпусу лайнера. Сучасні лайнери мають невелику осадку, не більше 8 метрів, при тому, що над водою знаходиться корпус близько 50 метрів заввишки. У баластні цистерни набирається вода, що робить центр ваги нижче, а лайнер стійкіше.
По-друге, це підводні крила-стабілізатори. Вони знаходяться по центру лайнера з обох сторін і можуть рухатися вгору і вниз в протифазі хвилях. Морська хвороба може виникати, якщо мозок отримує відрізняються сигнали від органів зору і рецепторів середнього вуха. На землі людина бачить, куди він йде і відчуває те ж саме. Під час шторму людина бачить навколишній інтер’єр нерухомим, але рецептори середнього вуха фіксують відхилення від горизонту, в результаті чого людина відчуває дискомфорт. Підводні стабілізатори дозволяють лайнеру зберігати початкове положення щодо горизонту, що дозволяє уникнути проявів морської хвороби. Замість крил, а іноді і разом з ними застосовується рухливий баласт — величезні, до 100 тонн вагою, металеві противаги, які рухаються по рейках і не дають круїзному лайнеру розгойдуватися.

По-третє, система стабілізації має комп’ютерний «мозок», який за допомогою гіроскопа оцінює відхилення круїзного лайнера від рівня горизонту і запускає відповідні механізми. Підводні стабілізатори на сучасних круїзних лайнерах прибираються в спокійних водах і випускаються тільки при посиленні качки.
Чим більше і сучасніше лайнер, тим складніші і просунуті системи стабілізації він має. Звичайно, вони не дають 100-відсоткової гарантії від заколисування, але пасажири можуть бути впевненими, що шторм до 5 балів вони навіть не помітять!
А такі сильні шторми в регіонах плавання сучасних лайнерів трапляються дуже рідко. Не випадково в морські круїзи щорічно відправляється понад 14 мільйонів пасажирів, більше половини яких здійснюють далеко не перший круїз, вибравши цей вид відпочинку як найбільш комфортний, вигідний і безпечний в порівнянні з іншими туристичними продуктами!

2. Супутникова навігація.

Другий, не менш важливий чинник, який гарантує пасажирам комфорт і безпека — це супер технологічні супутникові системи навігації, встановлені на круїзних судах. Це дозволяє капітану і команді повністю контролювати будь-яку ситуацію і приймати своєчасні рішення: простіше кажучи, в разі виникнення штормового попередження круїзний лайнер просто Перебуде його в спокійному місці або навпаки, прискорилися, переміститься подалі, в більш спокійну акваторію.

3. Лайнер змінює маршрут в разі несприятливої ​​ситуації.

І третій фактор, що впливає на визнання морських круїзів полягає в тому, що в разі неспокійної політичної обстановки в регіоні (як наприклад в 2010 і 2011 році виникла в Тунісі і Єгипті, і куди також заходять круїзні лайнери) на відміну від наземних курортів лайнер здатний швидко переміститися на безпечну відстань, так би мовити «поплисти подалі від проблеми», або зайти в альтернативні порти, наприклад в Італії. Як і надійшли круїзні компанії, просто трохи помінявши маршрути.
Таким чином, висновок очевидний — круїзний відпочинок дійсно найбезпечніший в світі, і не залежить ні від погодних або політичних подій в будь-якому регіоні.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here