Японська компанія DAIWA

0
394

Японська компанія DAIWA уже протягом багатьох років активно займається виготовленням спеціальних фідерних вудилищ високої якості. Представлені моделі відрізняються унікальним набором незаперечних переваг, серед яких важливо відзначити максимальну міцність і надійність бланка, що особливо важливо при лові фідера. Удилища Daiwa для рыбалки по ссылке https://zabros.com.ua/.

Розробники комплектують власні моделі відразу декількома вершинками, виконані з відповідного графітного матеріалу і, безпосередньо, самого скловолокна. Таким чином, вудилище виходить не тільки міцним і гнучким, а й також має відносно невелику вагу, завдяки чому рибалка не буде відчувати неприємний дискомфорт в процесі «полювання» за бажаним трофеєм.

Пропускні кільця на фідерних вудилищах DAIWA доповнені спеціальними вставками SiC. Такі вставки мають тривалий термін служби і абсолютно не обтяжують сам бланк, дозволяючи поліпшити балансування всього виробу в цілому. Як правило, дані кільця можна побачити виключно на дорогих моделях, однак компанія DAIWA укомплектувала подібними деталями та бюджетну категорію фідерних виробів. Ще одним унікальним доповненням вважається досконалий дизайн, який характеризується максимальною стриманістю і сучасним стилем.

Унікальна новинка — лінійка фідерних вудилищ DAIWA Black Widow Feeder

Представлена серія входить до групи бюджетних фідерних снастей, які мають відмінні технічні характеристики і вигідну вартість. Саме таке вдале поєднання і дозволяє DAIWA Black Widow Feeder зайняти лідируючі позиції на сучасному ринку рибальських товарів.

Розробники активно попрацювали над тим, щоб створити ідеально тонкий бланк, завдяки застосуванню спеціального вуглецевого волокна. В результаті, фідерне виріб має невелику вагу і чудові властивості балансування. Таким чином, рибалки зможуть здійснювати далекі кидки приманки, при цьому, абсолютно не витрачаючи свої сили. Незважаючи на невелику вагу всього вудилища, з його допомогою можна розраховувати на піймання великого екземпляра, причому незалежно від деяких особливостей водойми, в якому планується «полювання» на трофей.

Наявність дійсно високоякісної комплектації підтверджується відповідними новими кільцями OxideTitanium, а також водостійкою руків’ям, виконаної з гладкою пробки. Крім того, компанія DAIWA пропонує також в наборі дві спеціальні вершинки змінного типу.